اردوی تشکیلاتی 1

اولین #دوره_تشکیلاتی اعضای #کادر اصلی هیات، با حضور مسئول هیئت مکتب الشهدای شهرستان تفت برگزار شد.

این دوره دو روزه در تاریخ 23 و 24 فروردین 1397همزمان با ایام شهادت امام کاظم علیه السلام و مبعث حضرت رسول صلی الله علیه و آله، در شهر مقدس قم و در جوار حرم کریمه اهلبیت، حضرت معصومه سلام الله علیها در راستای کسب تجربه از هیئت های موفق استان و همچنین ایجاد رابطه و تعاملات فرهنگی مناسب با دیگر هیئت های مذهبی برگزار شد.

در این دوره که با حضور جمعی از اعضای راس تشکیلات هیئت تشکیل شد، طی چند جلسه، به بررسی مسائل و کسب تجربیات مسئول هیات مکتب الشهدای شهرستان تفت، حجت الاسلام #پاک_طینت گذشت.

البته این نکته نیز شایان ذکر است که چون اعضا، همراه با خانواده خود در این دوره شرکت کرده بودند، جلسه ای هم با ایشان با موضوع #خانواده_در_تشکیلات برگزار شد که آن هم از لحاظ محتوایی حائز اهمیت بود.

اعضای تشکیلات هم در راستای بررسی برنامه های آینده هیئت، چینش اعضای جدید و ... با یکدیگر جلسات مجزایی داشتند.

لازم به ذکر است که این، اولین دوره تشکیلاتی هیات، پس از تدوین چشم انداز سال جدید بوده و قرار بر این شده که روال امور و جایگزنی خدام هیئت، بر این اساس چیده شود.

زیارت مسجد جمکران در معیت برادر عزیزمان حجت الاسلام #جعفری (از روحانیون ماه مبارک رمضان چند سال پیش هیات)، شرکت در جلسه اخلاق حضرت آیت الله #احمدی و حضور در مهمانسرای حضرت هم از دیگر برنامه های این دوره دو روزه بوده است.

خواندن 343 دفعه